Body & Mind

PILATES

System ćwiczeń wymagających skupienia umysłu na poszczególnych mięśniach w celu wzmocnienia i wydłużenia ich. Praca nad wzmocnieniem głębokich mięśni tułowia i „środka”, nad rozwojem siły funkcjonalnej. Poznając technikę Pilates osiągamy zdrowe i zgrabne ciało,wyszczuplamy i „wydłużamy”sylwetkę.

Zajęcia dla wszystkich.
Czas trwania: 55 minut.

BODYART ®

Holistyczny trening łączący pracę nad ciałem,umysłem i duszą.Zawiera elementy yogi,fizjoterapii,japońskiej DO IN,klasycznych technik oddechu.wszystkie ćwiczenia i pozycje trenują różne mięśnie ciała jednocześnie.Jest to rodzaj treningu izometrycznego polegający na dłuższych zatrzymaniach w danej pozycji.Wiele pozycji BodyART wymaga zwiększonej równowagi,dzięki temu uwaga skupiana jest w centrum ciała(mięśnie brzucha i dna miednicy).

Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Czas trwania:50-55minut.

STRETCHING

Zestaw ćwiczeń rozciągających mięśnie całego ciała. Zwiększa ruchomość stawów, elastyczność mięśni, zmniejsza ich napięcie po aktywności fizycznej.

Zajęcia dla wszystkich.
Czas trwania: 50 minut

MENTAL DANCE

Zajęcia z kategorii body&mind. Łagodna forma taneczna wykorzystująca technikę Pilates, baletu i innych mentalnych form zajęć. Istota czucia i mentalnego podejścia do lekcji jest bardzo istotna. Wycisza, buduje wyobraźnię i poczucie własnego ciała.

Zajęcia dla wszystkich.
Czas trwania: 50minut.

¾ DANCE, ¾ STEP

Zajęcia z kategorii Body&Mind. Łatwa i lekka choreografia prowadzona na podłodze lub z wykorzystaniem stepu do muzyki o metrum ¾. Forma angażująca nie tylko ciało ale i wnętrze, w tym siłę wyobraźni. Płynne i powtarzające się ruchy powodują, że jest to doskonała lekcja spalająca, jednak głównym jej celem jest odprężenie i relaksacja, a także poznanie możliwości swojego ciała ze świadomym zaangażowani wnętrza. Zajęcia dla pasjonatów form Body&Mind. Czas trwania: 50 minut–55minut.