Historia klubu

Fitness Klub OD-NOVA powstał w 1999 roku. Został stworzony z myślą o ludziach takich jak Ty: zmęczonych codziennymi obowiązkami, żyjących w ciągłym pośpiechu i stresie, mających problem z odzyskaniem wewnętrznego spokoju i harmonii.

Pomożemy Tobie i Twoim bliskim odszukać równowagę i siłę, którą tracicie podczas codziennych zmagań. Oferujemy Tobie niezapomniane chwile w miłej atmosferze i pomoc w odnalezieniu pozytywnej energii.

W naszej ofercie proponujemy oddzielne siłownie: dla Pań i Panów. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób ćwiczących. Wachlarz naszych usług w zakresie lekcji fitness jest bardzo szeroki: począwszy od zajęć bardzo energetycznych i dynamicznych, poprzez formy mieszane, kończąc na lekcjach relaksacyjnych czy rehabilitacyjnych. Proponujemy szeroką ofertę dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Pomagamy w doborze właściwego programu treningowego, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Oprócz tego proponujemy odnowę biologiczną, która po treningu lub ciężkim dniu pozwoli Tobie na pełne odprężenie. Zaprosimy Państwa do basenu Portowego, gdzie również prowadzimy gimnastykę w wodzie – aqua aerobik.

Aby podnieść efektywność ćwiczeń i zadowolić wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, w której stawiamy na różnorodność i dostosowanie się do dzisiejszych potrzeb klienta. Koncentrujemy się na zdrowotnym i bezpiecznym aspekcie ćwiczeń, dlatego dbamy o to, aby nasi instruktorzy byli wyszkoleni i profesjonalnie podchodzili do swojej pracy.

Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz miłą i fachową obsługę. Jeśli myślisz o poprawie kondycji fizycznej albo chcesz się zrelaksować , dłużej się nie wahaj!

Dołącz do nas – czekamy na Ciebie!

Zapraszamy bardzo – zespół Fitness Klubu OD-NOVA