Historia klubu

Fitness Klub OD-NOVA powstał w 1999 roku. Został stworzony z myślą o ludziach takich jak Ty: zmęczonych codziennymi obowiązkami, żyjących w ciągłym pośpiechu i stresie, mających problem z odzyskaniem wewnętrznego spokoju i harmonii.

Pomożemy Tobie i Twoim bliskim odszukać równowagę i siłę, którą tracicie podczas codziennych zmagań. Oferujemy Tobie niezapomniane chwile w miłej atmosferze i pomoc w odnalezieniu pozytywnej energii.

W naszej ofercie proponujemy oddzielne siłownie: dla Pań i Panów. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób ćwiczących. Wachlarz naszych usług w zakresie lekcji fitness jest bardzo szeroki: począwszy od zajęć bardzo energetycznych i dynamicznych, poprzez formy mieszane, kończąc na lekcjach relaksacyjnych czy rehabilitacyjnych. Proponujemy szeroką ofertę dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Pomagamy w doborze właściwego programu treningowego, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Oprócz tego proponujemy odnowę biologiczną, która po treningu lub ciężkim dniu pozwoli Tobie na pełne odprężenie.

Aby podnieść efektywność ćwiczeń i zadowolić wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, w której stawiamy na różnorodność i dostosowanie się do dzisiejszych potrzeb klienta. Koncentrujemy się na zdrowotnym i bezpiecznym aspekcie ćwiczeń, dlatego dbamy o to, aby nasi instruktorzy byli wyszkoleni i profesjonalnie podchodzili do swojej pracy.

Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz miłą i fachową obsługę. Jeśli myślisz o poprawie kondycji fizycznej albo chcesz się zrelaksować , dłużej się nie wahaj!

Dołącz do nas – czekamy na Ciebie!

Zapraszamy bardzo – zespół Fitness Klubu OD-NOVA